Çarşamba, Temmuz 17

Kabine değişikliği ile ilgili bomba iddia! Yarınki Bakanlar Kurulu toplantısı nasıl olacak? İşte detaylar…

CHP’nin yerel seçimleri birinci parti olarak kazanmasının ardından bu kez değişimin AK Parti’de olacağı iddia edildi. AK Parti’de değişim ilk olarak il başkanlarıyla başladı. Geçtiğimiz hafta 7 ilin il başkanları değişti. Bakanlar Kurulu’nda değişiklik olacağı yüksek sesle söylenmeye başlandı. TGRT Ankara Haber Koordinatörü Ahmet Sözcan da beklenen hükümet değişikliğine ilişkin kulislerde son dakika bilgilerini paylaştı.

Sözcan, “Cumhurbaşkanı Erdoğan yarın kabineyle görüşecek; aldığım bilgiye göre bu gece kaç bakan ayrılacak, yerlerine gelecek bakanlar yarın kabine toplantısına katılacak.”

TGRT Ankara Haber koordinatörü Ahmet Sözcan, canlı yayında kulis bilgileri verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün Kızılcahamam kampında belediye başkanlarıyla görüşeceğini belirten Sözcan, hükümette de değişiklik olacağının sinyalini verdi.

YENİ BAKANLAR YARIN KABİN TOPLANTISINA KATILACAK MI?

Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın istifa edeceği ve bazı bakanların görevden alınacağı iddia edilmişti. Ancak bu yönde bir karar Resmi Gazete’de yayınlanmadı.

Sözcan, şöyle konuştu: “Herkes Cuma gecesine odaklanmıştı, bekleyenler vardı ama bir değişiklik yapılmadı. Ne zaman olacağını söyleyeyim; o gece bu gece… Haber kaynaklarımın verdiği bilgiler doğruysa ve oradaysa Orada son dakika değişikliği yok mu, kabine değişikliği bu gece gerçekleşecek. O yüzden Resmi Gazete yayın saatini ayarlayabiliriz. Çünkü yarın kabine toplantısı var. Alındığı takdirde yerlerine gelecek bakanlar yarın kabine toplantısına katılacak, “Aksi takdirde bu gece bir değişiklik olacağına dair güçlü sinyaller aldım” dedi.

Bu içerik Taner Şahin tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Günün en iyi teklifi!  Mercedes LEGO koleksiyon parçaları için fırsat zamanıGünün en iyi teklifi! Mercedes LEGO koleksiyon parçaları için fırsat zamanı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızılcahamam'da!  Kayseri olaylarına dikkat çekti: "Sebebi muhalefetin zehirli söylemi"Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızılcahamam’da! Kayseri’de yaşananlara dikkat çekti: “Bunun nedeni muhalefetin zehirli söylemidir.”
Mersin'de o anlar kameralara yansıdı!  Site sakininin kafasını ezerek öldürdüMersin’de o anlar kameralara yansıdı! Site sakininin kafasını ezerek öldürdü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

okulturlari.org
Sponspor Bağlantılar: izmir su kesintisi - yemekteyiz - Adana Demirspor - 2024 Yerel Seçimleri -
Antalya Haber Sunucu