Çarşamba, Temmuz 17

Sağlık Bakanlığı 113. Dönem DHY kurası canlı izle: Devlet Hizmeti Yükümlülüğü (DHY) kurası çekiliyor!


Tıp Fakültesinden mezun olup uzmanlık eğitimini ve yan dal ihtisasını tamamlayan doktorlar belirlenen takvim doğrultusunda tercih başvurularını doldurdu. Sağlık Bakanlığı 113’üncü Kamu Görevlisi Talimatı (DHY) Çekilişi seçimleri 26-30 Ekim 2023 tarihleri ​​arasında saat 18.00’e kadar yapıldı. Seçim işlemleri pbs.saglik.gov.tr ​​üzerinden gerçekleştirilecektir. Kamu hizmeti yükümlülüğünü yerine getiren doktorların görev yeri ve süreleri kura ile belirlenecek. Uzmanlık eğitimini tamamlamak isteyen hekim ve Tıp Fakültesi mezunlarına yönelik 113. Devlet Memurluğu Yükümlülük Dönemi (DHY) kura çekimi bugün noter huzurunda yapılıyor.

113. KAMU HİZMET YÜKÜMLÜLÜĞÜ (DHY) NE ZAMAN SONA ERECEK?

DHY 113. dönem kuraları belli oldu 1 Kasım 2023 Düzenlenecek. Piyango çekiliş zamanı sabah 10:00 Bakanlığın Bilkent Yerleşkesinde Noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekiliş Bakanlığın YouTube kanalından (https://www.youtube.com/user/SaglikBakanligi) canlı olarak yayınlanacağı için çekilişe katılımcı kabul edilmeyecektir.

Sağlık Bakanlığı'nın 113'üncü görev süresi DHY kurasını canlı izleyin: Memuriyet zorunluluğu (DHY) kura çekimi sürüyorAET kısmi emeklilik koşulları!  AET'yi kaçıranlar için kısmi emeklilik formülü nedir?

AET kısmi emeklilik koşulları! AET’yi kaçıranlar için kısmi emeklilik formülü nedir?Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

okulturlari.org
Sponspor Bağlantılar: izmir su kesintisi - yemekteyiz - Adana Demirspor - 2024 Yerel Seçimleri -
Antalya Haber Sunucu