Çarşamba, Temmuz 17

Google’dan Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına özel “doodle”

Doodle’a tıkladığınızda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili bilgi ve haberlerin yer aldığı sayfaya yönlendirileceksiniz.

Kullanıcıların yönlendirildiği sayfada şu ifade yer alıyor: “Bugünkü doodle’da Cumhuriyet Bayramı’nı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüncü yılını kutluyoruz.”

Doodle görselinde Ankara’daki Birinci Meclis Binası ve Türk bayrağı yer alıyor.

Doodle uygulamasında, konuya özel logolarla dünya çapında ülkeler için önemli gün ve bayramlara, kültürel etkinliklere ve tarihten önemli şahsiyetlere dikkat çekilmektedir.

İnternet kullanıcıları özel olarak tasarlanmış logoya tıklayarak o gün, kişi veya konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilmektedir. (AA)

Günün önemli manşetleri
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Avukattan meslektaşına 500 bin lira şantajAvukattan meslektaşına 500 bin lira şantaj
İstanbul'da iğrenç kaza!  Bir bankacı, bir kadını adliyenin tuvaletine kilitledi ve ona cinsel saldırıda bulunduİstanbul’da iğrenç kaza! Bir bankacı, bir kadını adliyenin tuvaletine kilitledi ve ona cinsel saldırıda bulundu
Sabahları yorgun uyanıyorsanız dikkatli olun!  Tükettiğinizde kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.Sabahları yorgun uyanıyorsanız dikkatli olun! Tükettiğinizde kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

okulturlari.org
Sponspor Bağlantılar: izmir su kesintisi - yemekteyiz - Adana Demirspor - 2024 Yerel Seçimleri -
Antalya Haber Sunucu