Çarşamba, Temmuz 24

TOGG yazılımı kullanıcılarını yüzlerinden tanıyacak – Son Dakika Bilim Teknoloji,Otomotiv Haberleri

TOGG’un açıklamasına göre T10X, uzaktan yüklenen yeni 1.4.0 yazılımıyla yeni akıllı özellikler eklemeye devam ediyor.

Yeni güncellemeyle birlikte Türkiye genelinde 23 binin üzerinde T10X sürücüsü artık sınıfının en büyük uçtan uca bilgi-eğlence ekranındaki uygulamaları tam ekran ve farklı renk temalarıyla kullanabilecek. Kullanıcılar, manuel olarak PIN girmek yerine yüz tanıma özelliğini kullanarak T10X’te oturum açabilecek.

Kişiselleştirme belleği etkinleştirildi

Sürüm 1.4.0 ile birlikte T10X ekranlar yepyeni bir arayüz tasarımına kavuşuyor ve uygulamalar artık tam ekranda görüntülenebilecek. Kullanıcılar istenirse ekran arka planı için farklı renk temaları da seçebilecek. Sürüm 1.4.0 ile aynı T10X’i kullanan birden fazla kullanıcıya profil tabanlı özelleştirme depolama da sunulacak. 4 farklı profil oluşturmanıza olanak sağlayan T10X, her kullanıcı profili için uygulama düzeni, ayna ayarı, koltuk konumu, ana ekranda kullanılan tercih edilen radyo frekansları gibi özelleştirmeleri hatırlayacaktır.

Kabin sıcaklığını istediğiniz seviyeye önceden programlayabilirsiniz.

1.4.0 güncellemesi ayrıca orta konsoldaki kumandanın dairesel hareketi ile ana ekrana getirilen içerik menüsünü kullanıcı geri bildirimleri doğrultusunda genişleterek klima, güneşlik gibi sık kullanılan fonksiyonlara doğrudan erişim imkanı sağlıyor. , telefon, ekran parlaklığı, iç aydınlatma ve ekran kapalı.

Yeni yazılımla sağlanan iklim planlamasıyla T10X kullanıcıları, yolculuğa başlamadan önce iklim programlarını istedikleri gün ve saate göre planlayabilecek ve kabin sıcaklığını programlanan seviyeye getirebilecek. Yolculuğunuz planlanan saatte başlamazsa T10X, önceden programlanan saatten 10 dakika sonra klimayı kapatacaktır. 1.4.0 güncellemesi aynı zamanda kullanıcıların T10X’lerini akıllı telefonlarındaki Trumore uygulamasına tanıttıktan sonra şarj seviyesi, lastik basıncı ve konum gibi bilgilere uzaktan erişmesine de olanak tanıyacak.

1.4.0 Güncellemesi, tüm T10X kullanıcılarına yayınlanmadan önce ilk geri bildirimi almak üzere “İnovasyon Elçileri” olarak belirlenen 400 kullanıcıya sunuldu. Bu sürecin ardından yeni yazılım, kullanıcıların aldığı sıraya göre tüm T10X’lerde yayınlanmaya başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

okulturlari.org
Antalya Haber Sunucu
meritking